Nie chcemy dużo pisać o naszych podłogach. Uważamy, że w tym przypadku ich piękno i trwałość mówią same za siebie. Najważniejsze są tylko cechy, które wyróżniają nasze produkty spośród innych:

– ich niesamowity charakter, który jest wynikiem pracy ludzkich rąk,
– ich oryginalność, która jest możliwa dzięki dostosowaniu do indywidualnych preferencji każdego klienta,
– ich ponadczasowa estetyka, która nigdy nie wyjdzie z mody i która harmonijnie współgra ze wszystkimi stylami wnętrz,
– ich wytrzymałość, którą uzyskujemy dzięki zastosowaniu najnowszych technologii ochrony drewna.

Aby podkreślić powyższe cechy, chcemy powiedzieć tylko parę słów o tym, jak powstają nasze podłogi. Jesteśmy manufakturą, dlatego w procesie produkcji dbamy przede wszystkim o jakość.
Każda deska wykańczana jest ręcznie przez ludzi z nieocenionym doświadczeniem i zaangażowaniem. Tworzymy podłogę, dbając o każdy element, który się na nią składa. Cały proces nadzorujemy od podstaw, przyglądając się najmniejszemu fragmentowi drewna, z którego powstaną podłogi Cityfloor. Nasi eksperci od technologii, trzymając w rękach każdą z desek, pieczołowicie dbają o jej niepowtarzalny wygląd, pamiętając o zachowaniu najwyższej jakości. To, czym się kierujemy, to także pasja, którą potrafimy przekazać naszym klientom.
Poza jakością najważniejszą wartością jest dla nas indywidualizm. Dlatego nasze podłogi tworzymy jako profesjonaliści, którzy uwzględniają jednostkowe podejście naszych klientów.
Oferujemy także gotowe wzory podłóg drewnianych z serii Cityfloor, które opracował zespół doświadczonych kreatorów, kierując się nieprzemijającymi trendami w dziedzinie designu. Seria Cityfloor inspirowana jest indywidualnym charakterem wielkich miast w każdym zakątku świata. W obrębie tej serii proponujemy także kolekcję specjalną Cityfloor Old Town, w której znajdują się podłogi wykonane w sposób niekonwencjonalny. Przy ich tworzeniu inspirowaliśmy się tym, jak natura działa na to, co wcześniej zostało stworzone przez człowieka – obserwowaliśmy, jak zarastają opuszczone wiejskie chaty i jak starzeje się szlachetna dębina na płotach. W efekcie uzyskaliśmy kolory, które przywołują wspomnienia.

Handmade-01

Powłoki do drewna, które stosujemy, zostały opracowane na bazie naturalnych olejów i wosków: oleju słonecznikowego, lnianego, sojowego i ostowego oraz wosków karnauba i kandelilla.

Rzeczywiste kolory mogą nieco różnić się od tych, które prezentujemy na zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia podłóg w naszej siedzibie na warszawskim Mokotowie.

Wszystkie podłogi dostępne są w różnych wymiarach, do każdej z nich oferujemy montaż, dopasowanie schodów oraz listew przypodłogowych dostępnych w wielu wzorach do wyboru.

Produkt stworzony w oparciu o najnowsze technologie produkcji drewna warstwowego. Jest doskonałą alternatywą dla masywnych podłóg z drewna litego. Nadaje się również na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym.

Deskę oferujemy w dwóch rodzajach wykończenia: lakierowaną lub olejowaną. Istnieje możliwość dodatkowej obróbki (ręczne fazowanie, szczotkowanie, postarzanie). Podłoga ta może być odnawiana lub cyklinowana. W ofercie posiadamy także podłogi lite.