O firmie

Stawiamy na piękno i indywidualizm, dlatego wybieramy drewno!
Tworzymy podłogę, dbając o każdy jej element.
Rodzina

Jesteśmy firmą rodzinną, która od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów wykonanych z drewna. Głównym obszarem tej działalności jest produkcja podłóg drewnianych. Podłogi Cityfloor to nasz flagowy, a jednocześnie najbardziej prestiżowy produkt. Wraz ze zdobytym doświadczeniem wprowadziliśmy do naszej oferty także serię Cityfloor Old Town, w obrębie której znaleźć można niepowtarzalne podłogi powstałe w procesie postarzania.

Nazwa

Nazwa naszej firmy zmieniła się, gdy uświadomiliśmy sobie, że design, który stał się naszą pasją, towarzyszy człowiekowi niemal w każdym momencie jego życia. Życia, które najintensywniej rozwija się w dużych miastach będących natchnieniem, do którego przyznaje się wielu kreatorów wnętrz. Definicja Citydesign obejmuje więc tak wiele elementów, jak wiele jest miast w każdym zakątku świata. Swoje produkty nazwaliśmy na cześć naszych ulubionych miejsc.

Pasja

Hołdem naszej pasji do drewna jest seria Cityfloor oraz Cityfloor Old Town, których produkty powstają dzięki pracy rąk, na indywidualne zamówienie naszych klientów, w procesie, który sami nadzorujemy od początku do końca. Od pierwszych chwil działalności naszej firmy wiedzieliśmy, że stawiamy na jakość, nie na ilość.

Design

W miarę upływu czasu nasza pasja przerodziła się w ideę stworzenia portalu, który umożliwi nam kreatywny kontakt nie tylko z naszymi klientami, lecz także z innymi pasjonatami designu. Owocem tej idei jest portal Citydesign.pl, na którym mogą Państwo zapoznać się bliżej z naszą ofertą, ale również przeczytać o najnowszych trendach we wnętrzarstwie. Założyliśmy sobie bowiem, że z designem będziemy na bieżąco. Idee portalu kontynuujemy także w mediach społecznościowych.

Architekci

Współpracujemy z szerokim gronem architektów wyznaczających nowe kierunki projektowania niepowtarzalnych wnętrz z wykorzystaniem podłóg drewnianych Cityfloor. Dzięki takiemu podejściu wszystkie nasze produkty umożliwiają indywidualne kreowanie wyjątkowej przestrzeni do życia. Nasza oferta skierowana jest więc także do profesjonalistów.